Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1759
Stary 29.12.2014, 17:23
Ja wiem tylko tyle, że to jest wywalenie kasy w błoto. Lepiej iść na normalną siłownię i tam popytać instruktorów (czasem się znajdzie taką co Ci instruktor rozpiski porobi za darmo).
Odpowiedz cytując