brylant17 napisał(a):

|
Chciałbyś nosić koszulkę ze sponsorem DUREX ?
|
Chciałbyś dalej żyć o biedzie i zbierać baty od każdego? Typowy polak, jak jest szansa coś dostać to zaczyna się wybrzydzanie.. dla mnie każdy pieniądz dobry, a nie chcesz to nie noś koszulki, skoro tak cię to będzie uwierać