Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8468
Stary 29.12.2014, 09:56
archer napisał(a):Wyświetl post
jak medyczna firma i ze Szwajcarii to może Synthes?)
To i może Oświęcimski Synthos nam coś sypnie jak na parę meczy zmienimy e na o?

A tak na serio, nie ma co spekulować, poczekajmy spokojnie na jakiś komunikat od klubu

Odpowiedz cytując