Arked napisał(a):

Świetny opis gry Boguskiego w tej rundzie... tylko, że na odwrót.
Jakby mnie Boguski nie nadenerwował swoją grą w poprzednich latach to jednak muszę uczciwie przyznać, że Rafał był jednym z najciężej pracujących piłkarzy Wisły w tej rundzie. Agresji i waleczności mu nie brakowało i często odwalał czarną robotę w środku pola grając nawet momentami jako defensywny pomocnik. Twoja ocena Boguskiego jest według mnie skrajnie niesprawiedliwa.
|
Dokładnie! Ludzie przypierd... się do niego przez kilka lat wstecz i tak już zostało. Co jak co ale tą runde Rafał miał niezłą w swoim wykonaniu.