Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16896
Stary 29.12.2014, 01:49
Ma ambicję, gorzej z umiejętnościami, ale są sytuacje, gdzie tylko dwóch naszych piłkarzy zrobiłoby wślizg i obroniło nas przed bramką - Głowa i właśnie Boguś. Za to do rozegrania się średnio nadaje, chociażby jego wrzutki są dramatycznie słabe - nie potrafi dokopać za pierwszego obrońcę, brakuje mu siły, strzały jeśli już to anemiczne, stałe fragmenty - bezużyteczny - mały wzrost i siła. Do pary z Alanem ok, ale to dla mnie taki gorszy Stjepanović jeżeli chodzi o grę w defensywie, jeżeli chodzi o ofensywę... biedniejsza wersja Jankowskiego. Mimo to go lubię i myslę, że w 18 meczowej powinien zawsze być, bo często swoje braki nadrabia ambicją.
Odpowiedz cytując