|
Ma ambicję, gorzej z umiejętnościami, ale są sytuacje, gdzie tylko dwóch naszych piłkarzy zrobiłoby wślizg i obroniło nas przed bramką - Głowa i właśnie Boguś. Za to do rozegrania się średnio nadaje, chociażby jego wrzutki są dramatycznie słabe - nie potrafi dokopać za pierwszego obrońcę, brakuje mu siły, strzały jeśli już to anemiczne, stałe fragmenty - bezużyteczny - mały wzrost i siła. Do pary z Alanem ok, ale to dla mnie taki gorszy Stjepanović jeżeli chodzi o grę w defensywie, jeżeli chodzi o ofensywę... biedniejsza wersja Jankowskiego. Mimo to go lubię i myslę, że w 18 meczowej powinien zawsze być, bo często swoje braki nadrabia ambicją.
|