|
Zepsuł mi się laptop, obstawiam, że coś się w nim spalilo bo w jednym momencie padł i juz się go nie da uruchomić.
Kupiłem go w xkomie, wykupilem sobie ubezpieczenie ucare.
Stąd moje pytanie, co będzie szybsze i efektywniejsze, zgłoszenie awarii w ucare(na forum xkom mają sporo negatywnych opinii) czy zgłoszenie awarii na gwarancję w dell? Niby mają ten serwis domowy, ale wie ktoś jak to w praktyce działa?
Która opcja będzie szybsza?
Z góry dzięki za pomoc.
|