Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16891
Stary 28.12.2014, 20:52
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Chávez- totalny brak koordynacji ruchowej, wysoki kontrakt
Jovanovic(z całą sympatią ale nie może być tak, że trzymamy typa co ponad rok nie gra.. dogadać się kulturalnie jak ludzie i tyle)
Czekaj- totalny brak koordynacji ruchowej

Guerrier- totalny brak mózgu
Sarki- totalna bezproduktywność nazywana też produkcją wiatru
Boguski- totalny brak walki, agresji, jaj, za to nie brakuje bezproduktywności i truchcików po stracie; niestety Rafał skończył się po wślizgu legijnego proszku do praniu który tym wślizgiem obciął mu prawdopodobnie również jaja

kto ma jakieś obiekcje proszę bardzo świeżynka z Lecha:

http://ekstraklasa.tv/skroty/wisla-l...ot-meczu/1dyrn
1:13

chcecie takich piłkarzy w Wiśle? PIŁKARZY KTÓRZY UDAJĄ, ŻE GONIĄ PRZECIWNIKA?

ilościowcy, pozoranci, bezmózgowcy, cienkie grajki- każdy niech dopasuje sobie co zechce do każdego, jeśli mamy iść do przodu i do pucharów, a tak się oficjalnie mówi(sponsorzy, dyzma o LE) to trzeba takich graczy stopniowo z drużyny usuwać bo potrzeba nam jakości, a nie przeciętności

Jova płacony jest teraz przez ubezpieczyciela... więc nawet gdyby miał nie grać już nigdy w piłkę to uważam że powinien dostawać te pieniążki od firmy ubezpieczeniowej do końca trwania kontraktu.

Chyba innego Boguskiego oglądaliśmy...

Taki filmik (sytuację) można znaleźć o każdym z naszych piłkarzy... wypier..dolmy wszystkich... świetny pomysł.
Pozdro
Odpowiedz cytując