WhiteDoctor napisał(a):

Chávez- totalny brak koordynacji ruchowej, wysoki kontrakt
Jovanovic(z całą sympatią ale nie może być tak, że trzymamy typa co ponad rok nie gra.. dogadać się kulturalnie jak ludzie i tyle)
Czekaj- totalny brak koordynacji ruchowej
Guerrier- totalny brak mózgu
Sarki- totalna bezproduktywność nazywana też produkcją wiatru
Boguski- totalny brak walki, agresji, jaj, za to nie brakuje bezproduktywności i truchcików po stracie; niestety Rafał skończył się po wślizgu legijnego proszku do praniu który tym wślizgiem obciął mu prawdopodobnie również jaja
kto ma jakieś obiekcje proszę bardzo świeżynka z Lecha:
http://ekstraklasa.tv/skroty/wisla-l...ot-meczu/1dyrn
1:13
chcecie takich piłkarzy w Wiśle? PIŁKARZY KTÓRZY UDAJĄ, ŻE GONIĄ PRZECIWNIKA?
ilościowcy, pozoranci, bezmózgowcy, cienkie grajki- każdy niech dopasuje sobie co zechce do każdego, jeśli mamy iść do przodu i do pucharów, a tak się oficjalnie mówi(sponsorzy, dyzma o LE) to trzeba takich graczy stopniowo z drużyny usuwać bo potrzeba nam jakości, a nie przeciętności
|
Jova płacony jest teraz przez ubezpieczyciela... więc nawet gdyby miał nie grać już nigdy w piłkę to uważam że powinien dostawać te pieniążki od firmy ubezpieczeniowej do końca trwania kontraktu.
Chyba innego Boguskiego oglądaliśmy...
Taki filmik (sytuację) można znaleźć o każdym z naszych piłkarzy... wypier..dolmy wszystkich... świetny pomysł.
Pozdro