Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline
#
28329
28.12.2014, 17:23
Sprawdź w "Sklepach podróżnika". Jeden na Szujskiego, drugi na Jagiellońskiej.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady.
L.J. Kern
Kaan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaan
Znajdź inne posty napisane przez Kaan