piotek napisał(a):

|
Chyba dzięki ustawie hazardowej? My i Lech dostaliśmy nieźle tym po dupie. Kilka baniek nam chyba przez to uciekło.
|
Poza tym, ówczesna pierwsza liga nazywała się "Unibet 1. liga" a Legia miała jakąś umowę z bwinem.
Cała polska piłka dostała po dupie za "Zbycha, Zdzicha i Rycha" (bo ta ustawa, to pokłosie afery hazardowej naszych jaśnie oświeconych rządzących z PO).