Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8462
Stary 28.12.2014, 16:10
piotek napisał(a):Wyświetl post
Chyba dzięki ustawie hazardowej? My i Lech dostaliśmy nieźle tym po dupie. Kilka baniek nam chyba przez to uciekło.
Poza tym, ówczesna pierwsza liga nazywała się "Unibet 1. liga" a Legia miała jakąś umowę z bwinem.

Cała polska piłka dostała po dupie za "Zbycha, Zdzicha i Rycha" (bo ta ustawa, to pokłosie afery hazardowej naszych jaśnie oświeconych rządzących z PO).
Odpowiedz cytując