|
Ja powiem tak: wiadomo było, że jak poszła fama o Coca-Coli, to od razu można było podejrzewać, że wejdą na zasadzie partnerstwa (coś może jak Volvo, o dokładnych warunkach pewnie się daj Boże dowiemy, jak bedzie klepnięty) - generalnie nieważne. Ważne jest to, że taka firma w kontekscie Wisły w ogóle się pojawia i założę się że jeśli faktycznie dojdzie to do skutku to w mediach będzie o tym dużo głośniej niż choćby w przypadku Volvo czy Herbalife, również ze względu na osobe prezesa. Z marketingowego punktu widzenia strzał w 10.
Natomiast jak chodzi o sponsora "koszulkowego" - jak się Zbymak odezwał i potwierdził de facto to co pisłał wczesniej Sayek a jeszcze wcześniej bodaj Błaszczu (sorry, nie pamiętam dokładnie kto to na SB pisał) to jest dobrze. Na prawdę dobrze.
Mamy sie nie jarać ? Kto by to nie był, to jest nasz pierwszy główny (koszulkowy) sponsor od ilu lat ? 8 i Tyskiego (TF nie liczę) ? Jak faktycznie co z tego będzie i wyłożą konkretny hajs to się tym jaram, bardzo nawet.
Ostatnio edytowane przez Krav : 27.12.2014 o godz. 22:55.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|