|
Pieniądze mają się pojawić, to dobrze, ale pytanie w którą dziurę zostaną wepchane. Tylko w długi i ich redukcję? czy też w zespół i pion sportowy... a z kolei następne pytanie to, czy uzupełnienie składu równie średnimi piłkarzami, jak ci którzy już grają w I składzie? Czy też realne wzmocnienie na 1-2 pozycjach. Od tych kilku pierwszych ruchów wiele będzie zależało i wiele się wyjaśni...
|