zbymak napisał(a):

|
Powiem tylko tyle nie jarajcie się tak a zwłaszcza Coca -Colą
|
Ale to "odkrywcze". Kazdy raczej ogarniety domysla sie ze CC to bedze cos na zasadze totolotka.
pozatym..
zbymak napisał(a):

|
Zapewniam Was ,ze Jacek jeszcze trochę w klubie posiedzi
|
TAK ŻE WSOŁYCH ŚWIAT