szprotson napisał(a):

juz widze jak w coca-coli zamiast mikołaja jest Semir Stilic 
|
W sumie Mikołaj pije teraz pepsi
szprotson napisał(a):

|
Czekamy na samolot z Rumunami który wyleciał, ale po drodze zabrał Neia i Spasa Deleva i jeszcze nie doleciał.
|
A zaraz drugim samolotem ma przylecieć Manuel Jiménez, bo już nie miał siły iść na nogach.
------------
A potem wszystko jebnie i będzie płacz.
Nie mówię, że Cola nie będzie sponsorem/partnerem i nie przyjdzie nowy sponsor na koszulki, tylko zwyczajnie nie nakręcajcie się jak dzieci i nie łykajcie wszystkiego jak młode pelikany. Serio lepiej być mile zaskoczonym niż pompować balonik a potem być ogłuszonym po jego pęknięciu.