|
Tutaj wcześniejszy wpis tego samego gościa
''Słyszałem że Coca nie będzie sponsorem Wisły, ma w zamian za reklamę przejąć kontrakt Semira który wystąpi w paru reklamówkach itp... Podobno nowy prezes w podobny sposób chce ściągnąć jakiegoś środkowego pomocnika z zagranicy, ponoć niezły ale i kasę trzeba wyłożyć na stół. Od stycznia będzie też sponsor na koszulki, i tu uwaga z Szwajcarii - wiem tylko że firma medyczna wchodząca do Polski z jakimś nowym produktem. Nie wiem na ile pewne jest to info szczerze mówiąc ale coś w tym może być. Zastanawia mnie tylko po co środkowy pomocnik, przydałby się nie powiem ale na tą chwile najbardziej w pomocy to porządnego skrzydłowego nam brakuje.''
|