Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8419
Stary 26.12.2014, 10:38
Tutaj wcześniejszy wpis tego samego gościa

''Słyszałem że Coca nie będzie sponsorem Wisły, ma w zamian za reklamę przejąć kontrakt Semira który wystąpi w paru reklamówkach itp... Podobno nowy prezes w podobny sposób chce ściągnąć jakiegoś środkowego pomocnika z zagranicy, ponoć niezły ale i kasę trzeba wyłożyć na stół. Od stycznia będzie też sponsor na koszulki, i tu uwaga z Szwajcarii - wiem tylko że firma medyczna wchodząca do Polski z jakimś nowym produktem. Nie wiem na ile pewne jest to info szczerze mówiąc ale coś w tym może być. Zastanawia mnie tylko po co środkowy pomocnik, przydałby się nie powiem ale na tą chwile najbardziej w pomocy to porządnego skrzydłowego nam brakuje.''
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując