Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16879
Stary 24.12.2014, 15:16
Kiedyś znalazłem tutaj nie rozwiązany problem z Sadlokiem, wiec po znalezionym wywiadzie możemy być już pewni co ma zapisane w kontrakcie :

"Jego kontrakt z Wisłą obowiązuje do 30.06.2015 roku. – Jeśli w tym sezonie będę przebywał na boisku co najmniej 66 procent czasu, umowa zostanie automatycznie przedłużona o kolejne trzy lata – dodaje piłkarz."


Wesołych Świąt i pucharów na jesień
Odpowiedz cytując