|
Kiedyś znalazłem tutaj nie rozwiązany problem z Sadlokiem, wiec po znalezionym wywiadzie możemy być już pewni co ma zapisane w kontrakcie :
"Jego kontrakt z Wisłą obowiązuje do 30.06.2015 roku. – Jeśli w tym sezonie będę przebywał na boisku co najmniej 66 procent czasu, umowa zostanie automatycznie przedłużona o kolejne trzy lata – dodaje piłkarz."
Wesołych Świąt i pucharów na jesień
|