Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8417
Stary 24.12.2014, 13:35
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Brak jakiegokolwiek sponsora -źle , szansa na wejście coca coli - źle. Ludzie czy was pojeb...? Na co liczycie? Na Emirates z 30 bańkami euro?
Jest jedna zasada, która sprawdza się od zawsze - "step by step". Jeżeli nawet coca cola wejdzie na zasadzie prawie bezgotówkowej to jest to bardzo dobry ruch marketingowy. Jasne przesłanie na rynku - wchodzi cola= tam jest normalnie i ma to sens. Cieszmy się tym, że wreszcie pojawiają się pozytywne informacje. Nawet jeżeli okażą się nieprawdziwe to i tak jest to zasadnicza zmiana bo jeszcze parę dni temu głównym roztrząsanym tematem było czy szlag nas trafi już w tym sezonie czy może jednak w przyszyłym...
AMEN
to powinno zostać przypięte
Odpowiedz cytując