Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8413
Stary 24.12.2014, 09:42
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wszystko to jednak zaczyna przypominać balonik, który lada chwile pęknie. I zostanie co najwyżej Coca-Colaczamiast Pepsi jako partner lub drobny sponsor. Na dodatek w takim samym wymiarze jak u sąsiadki...
Nie psuj ludziom humorów na święta. Nawet jeśli okazałoby się, że to tylko partner i będą rozdawać napoje przed meczami to i tak lepsze to niż nic bo może przygotować pod dalszą współprace
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 24.12.2014 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując