domin_czyzyny napisał(a):

|
Wszystko to jednak zaczyna przypominać balonik, który lada chwile pęknie. I zostanie co najwyżej Coca-Colaczamiast Pepsi jako partner lub drobny sponsor. Na dodatek w takim samym wymiarze jak u sąsiadki...
|
Nie psuj ludziom humorów na święta. Nawet jeśli okazałoby się, że to tylko partner i będą rozdawać napoje przed meczami to i tak lepsze to niż nic bo może przygotować pod dalszą współprace