Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8412
Stary 24.12.2014, 02:57
Wszystko to jednak zaczyna przypominać balonik, który lada chwile pęknie. I zostanie co najwyżej Coca-Colaczamiast Pepsi jako partner lub drobny sponsor. Na dodatek w takim samym wymiarze jak u sąsiadki...
Odpowiedz cytując