Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29924
Stary 23.12.2014, 19:36
http://wpolityce.pl/polityka/227052-...ji-mainstreamu

krzysztof feusette na wesoło , w sumie to ja sam nie wiem czy na wesoło ? śmiać się czy płakać ? oceńcie sami

a tutaj uzupełnienie do postu Gwiazdzistego o "amnezji" premierzycy

http://wpolityce.pl/polityka/227071-...bacz-dokumenty
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 24.12.2014 o godz. 11:23.