http://wpolityce.pl/polityka/227052-...ji-mainstreamu
krzysztof feusette na wesoło , w sumie to ja sam nie wiem czy na wesoło ? śmiać się czy płakać ? oceńcie sami
a tutaj uzupełnienie do postu Gwiazdzistego o "amnezji" premierzycy
http://wpolityce.pl/polityka/227071-...bacz-dokumenty