Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29923
Stary 23.12.2014, 17:49
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tow. premierzyca nie pamięta, ze była w ....komunistycznym ZSL-u:

http://niezalezna.pl/62638-amnezja-p...czy-byla-w-zsl

P.S. To jakiś wysyp POlityków z amnezją. Przezio Komorowski, na większośc pytań zadawnych w sądzie odpowiadał, ze nie pamięta, radzio Sikorski tez nie pamietał czy Tusk rozmawiał z Putinem, a teraz Kopacz nie pamięta w jakiej partii była
Trzeba złożyć obywatelski wniosek o przebadanie jaśnie nam panujących szkodników bo wynika z tego, że rządzą nami ludzie niepoczytalni albo w najlepszym przypadku skażeni daleko pouniętą chorobą Alzheimera...