Gwiaździsty napisał(a):

Tow. premierzyca nie pamięta, ze była w ....komunistycznym ZSL-u:
http://niezalezna.pl/62638-amnezja-p...czy-byla-w-zsl
P.S. To jakiś wysyp POlityków z amnezją. Przezio Komorowski, na większośc pytań zadawnych w sądzie odpowiadał, ze nie pamięta, radzio Sikorski tez nie pamietał czy Tusk rozmawiał z Putinem, a teraz Kopacz nie pamięta w jakiej partii była
|
Trzeba złożyć obywatelski wniosek o przebadanie jaśnie nam panujących szkodników bo wynika z tego, że rządzą nami ludzie niepoczytalni albo w najlepszym przypadku skażeni daleko pouniętą chorobą Alzheimera...