Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10096
Stary 23.12.2014, 16:38
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Probierzem, sa watki o Wisle
http://www.weszlo.com/2014/12/23/w-p...amy-na-fikcji/
Cytat:
Legii pogratulowałem już mistrza na Twitterze.
6 pkt straty, 2 mecze przed sobą + podział punktów. Ambitne podejście, nie ma co...
Odpowiedz cytując