Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8731
Stary 23.12.2014, 16:16
@ emj10 w końcu post w miarę na poziomie więc i podyskutować można.
Temat ten mówi o polskich zespołach w kontekście europejskich pucharów a na chwilę obecną występuje tam tylko klub z Warszawy więc i o nim się pisze najwięcej. Sądzę, że w podobny sposób komentowane były nasze sławne występy na forach konkurencyjnych druzyn, wtedy gdy poza Wisłą było długie nic a potem Legie i inne Lechy (sorry wtedy Amiki).
Sprytnie ominąłeś moje pytanie z poprzedniego postu więc zadam je jeszcze raz: Kto kłamie albo kto się próbuje wybielać w sprawie wydarzeń z Lokeren Leśnodorski czy Kuzio?
Racja trzeba oddać cesarzowi co cesarskie i przyznać że zrobił z klubu wiecznie aspirującego do mistrzostwa ale zdobywającego go bardzo rzadko klub który to mistrzostwo zdobywa z wielką łatwością (na razie dwa razy). Na wielu innych polach poprawił funkcjonowanie klubu co jest niezaprzeczalne, na wielu polach jednak nie potrafi postawić kroku do przodu.

Tajemnica zainteresowania tym co mówi jest bardzo prosta. Żaden inny prezes klubu Ekstraklasy (nawet Osuch) nie jest takim bucem jak właśnie Leśny. Działa w poważnej piłce kilka latek a już zdążył pouczać niemal pół ligi. Takie widocznie ma przerośnięte ego. Zrozumiałbym gdyby sam wszystko pan doskonały robił perfect ale na swoim grajdołku też ma śmierdzące kupy (Ostrowska i Bereszyński, List - Moi drodzy mam nadzieję że u Was wszystko dobrze, czy odwieczny problem z kibicami innych drużyn którzy przeszkadzają Legii na wyjazdach i ściągają na nią kary).
Nie przypominam sobie aby w czasach gdy wciągaliśmy tą ligę nosem ktoś w tak arogancki sposób odnosił się do konkurencji... Może się mylę?
Odpowiedz cytując