Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3474
Stary 23.12.2014, 16:12
R33 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie to ja bym tak się nie cieszył tą Coca-Colą ponieważ nawet nie wiadomo na jakiej zasadzie to będzie działać. Takich sponsorów już trochę było (no chyba, że to byli partnerzy) m. in. Gatorade. A Ci ,,mniejsi" sponsorzy typu Herbalife, Salwator zbyt długo jak widać się u nas nie ostali.
A na dzień dzisiejszy Totolotek Jacka B.


PS.
Pojawil się kolejny wywiad, szybki skrot,zawodnicy z karta w reku ponoc ciekawi,moze być ich 3 :

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...309,1,727.html
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 23.12.2014 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując