Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29920
Stary 23.12.2014, 15:33
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Powtarzać to mogły sobie powtarzać, ale zrobiły z tego jedynkę co dobrze było widać po wynikach w google'u, a zamiast tego powinni zwrócić się do drugiej strony np. Hofman/Wipler, albo dzięki swoim politycznym dziennikarzom powinni ustalić czy to prawda.

Wrzucili na jedynki i poszło w eter, a Mastalerek ma kolejną darmową reklamę.
I bardzo dobrze. Nie ważne co o tobie mówią, ważne że z nazwiskiem. Niech robią więcej jedynek z KNP. Tu jest demokracja, to wszystko wyjdzie im tylko na dobre.
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.12.2014 o godz. 15:35.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰