emj10 napisał(a):

Powtarzać to mogły sobie powtarzać, ale zrobiły z tego jedynkę co dobrze było widać po wynikach w google'u, a zamiast tego powinni zwrócić się do drugiej strony np. Hofman/Wipler, albo dzięki swoim politycznym dziennikarzom powinni ustalić czy to prawda.
Wrzucili na jedynki i poszło w eter, a Mastalerek ma kolejną darmową reklamę.
|
I bardzo dobrze. Nie ważne co o tobie mówią, ważne że z nazwiskiem. Niech robią więcej jedynek z KNP. Tu jest demokracja, to wszystko wyjdzie im tylko na dobre.