Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8730
Stary 23.12.2014, 15:32
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Niestety w latach naszego panowania w Polsce i sukcesów w Europie (....... się Hugues, jebany ręczniku!) internet w Polsce dopiero raczkował, więc nie wiadomo, jak wyglądałaby reakcja kibiców L na nasze sukcesy - myślę jednak, że podobnie, o ile nie bardziej zawistnie.
Hugues to mały pikuś , ja nie zapomnę tego szczapowatego chudzielca z Anglii rileya który nie uznał bramki Penksy ,jeżeli się nie mylę to obecnie jest szefem sędziów w Anglii, a tak na marginesie jak możesz to wymień te"legendarne" sukcesy warszawskiej drużyny ? bo to ciekawe co piszesz ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 23.12.2014 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując