ABGwislakABG napisał(a):

A gdzie w mojej wypowiedzi jest coś takiego, co mogłoby Ci to zasugerować?
Każdy wie, że lepsze 85-80 % z czegoś, niż 100% z niczego
|
Nie, ale widzę tutaj ogólny płacz.
Cieszmy się, w ostatnich tygodniach dostajemy naprawdę dobre informację. 5 mln od Cupiała, Coca-Cola, nowy sponsor na koszulki.
Niby nic nie potwierdzone, ale pamiętajcie co pisze Smuda - teraz śpię spokojnie. Sam dodaje, ze w tym roku musza byc Puchary.