Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3457
Stary 23.12.2014, 12:35
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
A gdzie w mojej wypowiedzi jest coś takiego, co mogłoby Ci to zasugerować?

Każdy wie, że lepsze 85-80 % z czegoś, niż 100% z niczego

Nie, ale widzę tutaj ogólny płacz.

Cieszmy się, w ostatnich tygodniach dostajemy naprawdę dobre informację. 5 mln od Cupiała, Coca-Cola, nowy sponsor na koszulki.

Niby nic nie potwierdzone, ale pamiętajcie co pisze Smuda - teraz śpię spokojnie. Sam dodaje, ze w tym roku musza byc Puchary.
Odpowiedz cytując