Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29918
Stary 23.12.2014, 10:10
emj10 napisał(a):Wyświetl post

Wrzucili na jedynki i poszło w eter, a Mastalerek ma kolejną darmową reklamę.
Taka jest polityka i media, tu nie chodzi o prawdę , ale o sensację.
To samo jest z Antkiem, pieprznie byle głupotę, a media dawają to na jedynki i to od wielu lat, wiedzą że to ściema.
Tak samo było z okładką Vivy. Zamieścili coś Kopaczopodobnego i sensacja na cały kraj.