emj10 napisał(a):

Wrzucili na jedynki i poszło w eter, a Mastalerek ma kolejną darmową reklamę.
|
Taka jest polityka i media, tu nie chodzi o prawdę , ale o sensację.
To samo jest z Antkiem, pieprznie byle głupotę, a media dawają to na jedynki i to od wielu lat, wiedzą że to ściema.
Tak samo było z okładką Vivy. Zamieścili coś Kopaczopodobnego i sensacja na cały kraj.