Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29904
22.12.2014, 13:12
yorkus , przegiąłeś , najpierw składasz Życzenia Świąteczne a potem piszesz "
A tu jak Giertych wchodzi w odbyt Sikorskiemu.", psujesz dobry smak , sam widok konia psuje dobry smak a tutaj jeszcze cos takiego , a fuj
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906