Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29904
Stary 22.12.2014, 13:12
yorkus , przegiąłeś , najpierw składasz Życzenia Świąteczne a potem piszesz "A tu jak Giertych wchodzi w odbyt Sikorskiemu.", psujesz dobry smak , sam widok konia psuje dobry smak a tutaj jeszcze cos takiego , a fuj