|
^^^ Wytłumacz mi, bo ja tego nie rozumiem. Po co ty to w ogóle czytasz? Po to żeby potem wylewać tutaj swoje żale? Ja jak widzę nagłówek artykułu ze słowem Legia, Leśnodorski itp. to to po prostu olewam i nie czytam, bo mnie to ani ziębi ani grzeje co się u nich dzieje.
|