Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16869
Stary 22.12.2014, 12:23
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
http://m.sportowefakty.pl/pilka-nozn...aszem-kupiszem nie wiem czy bylo co myslicie?
Interosowaliśmy się Kupiszem ,ale menadżer chce za dużą prowizje. To z wywiadu Franza z Dziennika Polskiego (nie moge wkleić linka)
Odpowiedz cytując