tas de fleia napisał(a):

|
Dajcie spokój, Łobodziński przed oczami się pojawia...
|
Cytat:
|
Tomek Kupisz - półtora roku we Włoszech, łącznie 30 minut gry. Do Wisły nie przyjdzie bo menadżer żąda wysokiej prowizji (via B. Karcz).
|
https://twitter.com/forumwisla_pl/st...65132887490560
chociaż i tak pewnie byłoby to wypożyczenie..