AntyMod weź sobie maść na ból dupy bo pierdzielisz takie smuty, że żal je czytać. Widziałeś chociaż raz Lucasa w akcji? Chłopak jak występował w sparingach to zaliczał 5 kontaktów z piłką w trakcie całego meczu. Jak Zając zaliczał końcówki to chyba oczy zamykałeś, bo prawdopodobnie nie dostrzegłeś że chłopak był non stop kasowany przez zmęczonego przeciwnika i najzwyczajniej odstawał o kilka klas. Zapatrzony jesteś na tą młodzież jak nie wiem w co, a prawda jest taka że nie są to najwyraźniej nie wiadomo jakie talenty. Czepianie się Brożka, Boguskiego czy Stillicia... podpada pod śmieszność. Twoje ambicje najwyraźniej to LM z CLJ
