Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16859
Stary 21.12.2014, 19:09
Mlodzi sa poprostu za slabi na gre w pierwszym skladzie. Na sile nie ma sensu na nich stawiac lepiej wypozyczyc jak Koscielniaka do 1 ligi i obserwowac go czy robi postepy. Na chwile obecna z mlodych chyba Zemlo ma jakies szanse bo Zajac gdy wchodzil to chcial za wiele i tracil za duzo pilek.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując