Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16854
Stary 21.12.2014, 18:42
arti napisał(a):Wyświetl post
tu się chyba nieco zagalopowałeś.
co do jak dotąd dosyć beznadziejnej sytuacji młodzieży niestety muszę się zgodzić..
bo dla pseudotrenera Smudy wszyscy ponizej 20- 23 lat sa beznadziejni , dlatego gramy Jankowskimi, Brozkami, murzynami, albo Boguskimi , ze o strzelaniu olnych przez Dutke nie wspomne
Odpowiedz cytując