arti napisał(a):

tu się chyba nieco zagalopowałeś.
co do jak dotąd dosyć beznadziejnej sytuacji młodzieży niestety muszę się zgodzić..
|
bo dla pseudotrenera Smudy wszyscy ponizej 20- 23 lat sa beznadziejni , dlatego gramy Jankowskimi, Brozkami, murzynami, albo Boguskimi , ze o strzelaniu olnych przez Dutke nie wspomne
