Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16853
Stary 21.12.2014, 18:40
Ale tak z ręką na sercu - który z nich tak na prawdę zasłużył sobie na pierwszy skład? Zając nie pokazał nic wielkiego, w III lidze tez gwiazdą nie jest. Może Lech, może Żemło, reszta też nie. A żeby kazać Frankowi ustawiać na kluczowych pozycjach 19 latków - chyba nikt na to nie pójdzie. Mogliby co prawda grać ogony, ale nie mieliśmy też za wielu meczy, w których można by lekko odpuścić w końcówce (Górnik, Pogoń, coś jeszcze?)
Odpowiedz cytując