WhiteDoctor napisał(a):

|
Lucas ma polskie kwity, bambusy są bliżej niż dalej odejścia
|
lucas u Smudy nie zagra nigdy tak jak Zajac bo nie ma lat , jakbysmy mieli Messiego w wieku 19 lat to tez by nie pogral , sory- ale takiego mamy trenera ktory woli drewnianego i bezuzytecznego Brozka niz Zajaczka ....