wolfu napisał(a):

|
Weźcie pod uwagę to, że od następnego sezonu wchodzi przepis z limitem trzech piłkarzy spoza UE. Na dzień dzisiejszy - DG, Sarki, Lucas.
|
Tak tylko że więcej niż trzech spoza UE nie może być na boisku.W kadrze możesz mieć ich tylu ile chcesz.(Jeszcze Ostoja jest z Macedonii i Jovanovic z Serbii).