Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16848
Stary 21.12.2014, 16:05
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Weźcie pod uwagę to, że od następnego sezonu wchodzi przepis z limitem trzech piłkarzy spoza UE. Na dzień dzisiejszy - DG, Sarki, Lucas.
Tak tylko że więcej niż trzech spoza UE nie może być na boisku.W kadrze możesz mieć ich tylu ile chcesz.(Jeszcze Ostoja jest z Macedonii i Jovanovic z Serbii).
Odpowiedz cytując