Temat
:
Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
864
21.12.2014, 08:09
ma ktoś z Was gigakablówkę?
Jeśli tak to czy jesteście zadowoleni?
Ostatnio edytowane przez arti : 28.12.2014 o godz. 21:27.
arti