|
Koniarek przychodził jak był w wieku oldboja (35 lat) , a Svitlica był po ciężkiej kontuzji.Obaj mieli najlepsze lata dawno za soba jak przychodzili. Węgry,Bałkany, 3 liga Hiszpańska i Włoska (z serie C sprwadziliśmy Cantoro) to tam bym szukał wzmocnień
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.12.2014 o godz. 21:41.
|