c. napisał(a):

|
to są statystyki trenerów w/w klubów. nikt im przecież nie broni dac pograc 5 zawodnikom wiecej. czy ilu tam chcą.
|
tak, ale widać tu ilu piłkarzy u nas dostało rzeczywistą szanse gry o jak bardzo wąską kadrą (na miare ekstraklasy) dysponujemy