gigant napisał(a):

|
Ja się boję żeby Frankowi nie odjebalo i nie zamarzył o swoim synu Manuelu "palec w dupie" Arboledzie. Bo ten coś przebakuje o ofercie z ekstraklapy.
|
Spokojnie,nie przyjdzie do nas raczej.Co bedzie grał za 20 tys euro ? Raczej nie, i niest warty tych pieniedzy a dwa jest bez formy.On juz ma chyba 34 lata także odpada