Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68843
Stary 20.12.2014, 17:01
gigant napisał(a):Wyświetl post
Ja się boję żeby Frankowi nie odjebalo i nie zamarzył o swoim synu Manuelu "palec w dupie" Arboledzie. Bo ten coś przebakuje o ofercie z ekstraklapy.
Spokojnie,nie przyjdzie do nas raczej.Co bedzie grał za 20 tys euro ? Raczej nie, i niest warty tych pieniedzy a dwa jest bez formy.On juz ma chyba 34 lata także odpada
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując