|
Dobrze, że za marzenia się nie płaci bo już byśmy byli w niezłych długach. Co jakiś czas pojawia się ten Maspex tutaj na forum, jednak nie kojarzę nawet plotek w mediach o możliwym przejęciu Wisły. Szkoda, ale na razie trzeba zejść na ziemię i marzyć o jakichkolwiek wzmocnieniach po Nowym Roku.
|