Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8389
Stary 20.12.2014, 14:36
Dobrze, że za marzenia się nie płaci bo już byśmy byli w niezłych długach. Co jakiś czas pojawia się ten Maspex tutaj na forum, jednak nie kojarzę nawet plotek w mediach o możliwym przejęciu Wisły. Szkoda, ale na razie trzeba zejść na ziemię i marzyć o jakichkolwiek wzmocnieniach po Nowym Roku.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując