gypsy napisał(a):

|
A czy są sygnały, że Maspex jest w ogóle zainteresowany sponsorowaniem Wisły? Fajnie to wygląda, spółka z regionu, rozwija się w dobrym kierunku, ale przede wszystkim to od niej musi wyjść inicjatywa. Sponsorowanie klubu to nie jest włożenie kasy na lokatę w banku.
|
były sygnały (lub bardziej plotki) jakieś 2-3 lata temu, niestety na tym sie skończyło