Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8387
Stary 20.12.2014, 13:55
gypsy napisał(a):Wyświetl post
A czy są sygnały, że Maspex jest w ogóle zainteresowany sponsorowaniem Wisły? Fajnie to wygląda, spółka z regionu, rozwija się w dobrym kierunku, ale przede wszystkim to od niej musi wyjść inicjatywa. Sponsorowanie klubu to nie jest włożenie kasy na lokatę w banku.
były sygnały (lub bardziej plotki) jakieś 2-3 lata temu, niestety na tym sie skończyło
Odpowiedz cytując