Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29891
Stary 20.12.2014, 13:51
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ja nie walczyłem z żadnym kościołem!
Ja tylko pragnę liberalizmu!



Jakim Krzysiem Bęgowskim się mizał? Co wy pierd.olicie? Czy wyście już na dobre postradali zmysły? Was na prawdę psychoza ogarnęła? Byli na jednym proteście w związanym z nielegalnym zatrzymaniem tego socjal-komunisty Ikonowicza... i to jest dowód na to, że się miziali? Wy naprawdę macie nasrane żeby takie wnioski wyciągać

Ja pie.rdole. Jak Kaczyński się z Millerem "miział" na konferencji, to gdzieś był jeden z drugim, bo nie widziałem wpisów. Gwiaździsty to w ogóle sobie zrobił urlop.
nie denerwuj się , i pomyśl , mizianie Kaczyńskiego z Millerem da się ogarnąć , ale krzycha vel anki ze stonogą to przyznasz że nawet dla lewactwa jest trudne do ogarnięcia

dzięki pablo84 i yorkuś za życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2014
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 20.12.2014 o godz. 13:53.