Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29889
Stary 20.12.2014, 13:48
Życzę Wam wszystkim- bez wyjątku Wesołych Świat, dużo zdrowia dla Was i Waszych bliskich i rodzin, oraz polepszenia warunków materialnych. Tak dla lepszych humorów proponuję odetchnąć trochę od tego wątku bo polityka wzbudza naprawdę złe emocjie- a po co się denerwować w ten ważny dla Polaków czas.

Jeszcze od siebie dopisze, że życzę nam wszystkim, by odeszła ta skorumpowana i skompromitowana władza- każdy będzie lepszy. To do nowego Roku.

Palikot EMJ- na Wasze posty odpisze w 2015 - jak nie zapomnę
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 20.12.2014 o godz. 13:52.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/