Życzę Wam wszystkim- bez wyjątku Wesołych Świat, dużo zdrowia dla Was i Waszych bliskich i rodzin, oraz polepszenia warunków materialnych. Tak dla lepszych humorów proponuję odetchnąć trochę od tego wątku bo polityka wzbudza naprawdę złe emocjie- a po co się denerwować w ten ważny dla Polaków czas.
Jeszcze od siebie dopisze, że życzę nam wszystkim, by odeszła ta skorumpowana i skompromitowana władza- każdy będzie lepszy. To do nowego Roku.
Palikot EMJ- na Wasze posty odpisze w 2015 - jak nie zapomnę
