Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29888
Stary 20.12.2014, 13:18
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Palikot: Przepraszam za walkę z Kościołem! Nie, to nie żart

W tej sytuacji aż się cisną na usta słowa: „Bydlęta klękają, Cuda, cuda ogłaszają”
Ja nie walczyłem z żadnym kościołem!
Ja tylko pragnę liberalizmu!

kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
tak się składa że palikot tańczył z krzychem bęgowskim , tfu anną grodzką, no to stonoga może się z krzychem miziać
Jakim Krzysiem Bęgowskim się mizał? Co wy pierd.olicie? Czy wyście już na dobre postradali zmysły? Was na prawdę psychoza ogarnęła? Byli na jednym proteście w związanym z nielegalnym zatrzymaniem tego socjal-komunisty Ikonowicza... i to jest dowód na to, że się miziali? Wy naprawdę macie nasrane żeby takie wnioski wyciągać

Ja pie.rdole. Jak Kaczyński się z Millerem "miział" na konferencji, to gdzieś był jeden z drugim, bo nie widziałem wpisów. Gwiaździsty to w ogóle sobie zrobił urlop.
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.12.2014 o godz. 13:34.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰