Smuga napisał(a):

Ja nie walczyłem z żadnym kościołem!

Ja tylko pragnę liberalizmu!
kerim1906 napisał(a):

tak się składa że palikot tańczył z krzychem bęgowskim , tfu anną grodzką, no to stonoga może się z krzychem miziać
|
Jakim Krzysiem Bęgowskim się mizał? Co wy pierd.olicie? Czy wyście już na dobre postradali zmysły? Was na prawdę psychoza ogarnęła? Byli na jednym proteście w związanym z nielegalnym zatrzymaniem tego socjal-komunisty Ikonowicza... i to jest dowód na to, że się miziali? Wy naprawdę macie nasrane żeby takie wnioski wyciągać
Ja pie.rdole. Jak Kaczyński się z Millerem "miział" na konferencji, to gdzieś był jeden z drugim, bo nie widziałem wpisów. Gwiaździsty to w ogóle sobie zrobił urlop.