gigant napisał(a):

|
Ja się boję żeby Frankowi nie odjebalo i nie zamarzył o swoim synu Manuelu "palec w dupie" Arboledzie. Bo ten coś przebakuje o ofercie z ekstraklapy.
|
To już byłby dramat!
Najpierw plotki że wiekowy (33 lata) Henriquez, teraz 36 letni Arboleda....
(pomijam już ze Arboleda to pajac)
Mamy wiekowy zespół i jeśli mamy sprowadzać piłkarzy to takich jak Guzmics w kwiecie wieku piłkarskiego, albo młode talenty do oszlifowania. Nie jesteśmy przecież domem spokojnej starości dla byłych graczy Smudy z poprzednich jego klubów.