Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16837
Stary 20.12.2014, 12:15
Błąd, Stępiński i Woźniak? Ja sam wyczekuję na tego Czerwińskiego, bo w I lidze gra jak profesor, do tego bardzo młody jak na obrońcę, byłaby z niego pociecha, gdyby się dobrze wprowadził. No i ten Cernych, jak się ogląda jego grę to dupy nie urywa, ale liczby go bronią, też stosunkowo młody...
Powód: no homo
Ostatnio edytowane przez PiVoSH92 : 20.12.2014 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując