Karherop napisał(a):

Z najnowszego wywiadu ze Smudą wynika że z naszymi mudżinami musimy się przemęczyć do czerwca.
Za jakie grzechy?!
poza tym u w obręb ie naszych poszukiwań będzie boczny głównie boczny obrońca, skrzydłowy, środkowy pomocnik i napastnik.
|
spokojnie, też jestem za wyj.ebaniem obu na zbity pysk bo nie dość, że ciency to jeszcze totalnie bez mózgu
1 skrzydłowy przyjdzie raczej bankowo, dyzma by dostał kur.wicy z nimi obydwoma
a wybór nawet z samych Polaków do wypożyczenia z jakąś późniejszą opcją wykupu jest spory:
Sobota
Wszołek(kontuzja?)
Kupisz
Peszko
-
Maki
Przybecki
Błąd