Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8385
Stary 20.12.2014, 09:02
A czy są sygnały, że Maspex jest w ogóle zainteresowany sponsorowaniem Wisły? Fajnie to wygląda, spółka z regionu, rozwija się w dobrym kierunku, ale przede wszystkim to od niej musi wyjść inicjatywa. Sponsorowanie klubu to nie jest włożenie kasy na lokatę w banku.
Odpowiedz cytując